X
0 cart

Joanna G.

Wrocław, Poland

Question to the seller

Add to favorites

Contact details:

 • joannagawlik1@interia.pl
 • 600827007
 • Asfaltowa 15/15
 • 52-235 Wrocław, Poland

Joanna G.

Check items of Joanna G.

Sorry, we could not find a search term. Try to enter another.
Biżuteria autorska - pojedyncze egzemplarze i krótkie serie. Wszystkie wyroby srebrne, lub z dodatkiem srebra znakujemy zgodnie z obowiązującym prawem imiennikiem (wyroby poniżej 5 gram srebra oznaczane są tylko znakiem imiennym wytwórcy - a tylko takie na razie powstają w naszej pracowni). Tabelę obowiązujących cech probierczych znajdziecie Państwo na stronie : http://www.gum.gov.pl/pl/oup_krakow/cechy_probiercze/cechy_polskie/
Document 'return policy' has not been published yet.

Kupno przedmiotu wiąże się z obowiązkiem zapłaty. Na wpłat czekamy 7 dni, brak wpłaty po tym terminie oznacza anulowanie transakcji. Zamówiony towar wysyłamy w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych, za pośrednictwem poczty polskiej - przesyłką poleconą priorytetową.

Zwroty 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (dziennik ustaw 2014 poz. 827), Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru przez Kupującego. 2. Towar prosimy zwracać nieużywany, kompletny i w oryginalnym opakowaniu, z dołączonym dowodem zakupu (paragonem fiskalnym). Kupujący ma oczywiście prawo rozpakować Towar, sprawdzić czy jest pełnowartościowy, kompletny, sprawny i zgodny z opisem, itp. 3. Aby skorzystać z prawa zwrotu Kupujący musi w ciągu maksymalnie 14 dni od otrzymania przesyłki przesłać za pomocą systemu wiadomości oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Oświadczenie można wysłać mailem wg wzoru: " Ja/ (imię i nazwisko)niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy kupna następujących rzeczy ( tu podać nr i nazwę przedmiotu / przedmiotów i nr zamówienia). Data odbioru przesyłki" , oraz odesłać Towar na nasz adres w ciągu maksymalnie 14 dni od przesłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Przesyłki wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane. 4. Kupujący odsyła zwracany Towar na własny koszt. 5. Sprzedawca zwróci Kupującemu, kwotę zapłaconą za Towar w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem. Koszty przesyłki nie będą zwracane. 6. Zwrotowi nie podlega Towar wykonany na zamówienie Kupującego, dostosowany na jego prośbę lub personalizowany. Zwrotowi nie podlega Towar, którego zwrotu nie można przyjąć ze względów higienicznych i którego zapieczętowane opakowanie zostało otwarte po doręczeniu.

  My forms of payment

 • Bank Transfer
  • Account number : 12 1140 2004 0000 3802 7418 4223
  • ibannumber :
  • SWIFT number : BREXPLPWMBK
  • Reciver name : Wojciech Gawlik Biżuteria Joanna
  • Reciver adress :
  • Bank name: mbank

Delivery methods

 • Delivery name: List polecony priorytetowy Country:

  Weight Price in Poland Shipping abroad
  0.005 kg 2.32 5.42
  0.1 kg 2.32 5.68
  0.15 kg 3.1 5.94
  0.35 kg 3.87 6.2
  0.5 kg 4.13 6.71
This seller has no feedbacks

Enter email address here