X
0 cart

Dzień dobry Słoneczka kiss

Maluję portrety ze zdjęć. Tak - na płótnie. Farbami akrylowymi - na życzenie mogą być to też farby olejne ale nie polecam tego, gdyż:

- akrylami jestem w stanie osiągnąć niemal identyczny efekt jak olejnymi; dodatkowo akryle można łączyć z metalicznymi odcieniami 

- na obraz olejny czeka się dużo dłużej (niestety farba schnie kilka godzin, dni a nawet tygodni) cry

- obraz olejny będzie sporo droższy undecided

Przykładowy format w tej cenie to 50x70cm (jeśli chcą Państwo inne formaty - proszę o kontakt). Czas realizacji, w zależności od obłożenia zamówieniami waha się od 2-3 tygodni. 

Obraz dla ochrony przed kurzem itp. będzie zawerniksowany, z zamalowanymi bokami (można od razu powiesić zwłaszcza, że z tyłu montuję odpowiednią zawieszkę) Paczki tego typu wysyłam zawsze kurierem.

Nie oprawiam - jeśli mają Państwo życzenie - policzę dodatkowo oprawę ale z reguły najlepiej takową najpierw zobaczyć, zastanowić się na żywo i wtedy podjąć decyzję.

Chętnie doradzę w razie jakichkolwiek wątpliwości. Jestem otwarta, nie zamykam się w jednym określonym stylu, staram się doradzać i realizować każde zamówienie indywidualnie - tak by byli Państwo na koniec NIE - zadowoleni, tylko - ZACHWYCENI laughing

Polecam

Ela Jankowska

Obraz na zamówienie portret

Dekoratornia Eli Sosnowiec, Poland

Service ID: DM855212

Availability :

Up to 14 days

Price

100.59 USD

contact_form_title

Renew

Enter email address here